Post

Sprawne odkwaszenie organizmu

Proces wymiany komórek krwi w organizmie zajmuje mniej więcej około trzy cztery miesiące. To znaczy, że co trzy cztery miesiące będziemy mieli zupełnie nowy zestaw komórek krwi. Związane jest to bezpośrednio z tym, że jeśli będziemy pracować nad sobą przez dwanaście tygodni zmienimy zdecydowaną część krwi, która w naszych żyłach płynie.

Zdrowa krew sprawi, że również nasz organizm będzie zdrowy. Na pewno warto żyć w zgodzie z pH ponieważ dzięki temu odmieni się całe nasze życie. Po upływie mniej więcej dwunastu tygodni staniemy się innymi osobami.

Nawodnienie organizmu

Pierwszy krok na drodze do idealnej wagi może być powiązany z dobrym nawodnieniem organizmu. Musimy spożywać dobrą wodę o pH na poziomie 9,5 albo wyższym. Jeśli nie mamy sprzętu do tworzenia wody alkalicznej można dosypać do wody zwykłej sodę oczyszczoną. Należy spożywać litr takiej wody na 14 kilogramów masy ciała.

Odżywianie zdrowie

Wyłącznie naturalne składniki żywieniowe będą właściwe. Najlepiej opierać się na zielonych składnikach.

Ćwiczenia

Aktywność fizyczna również ma duże znaczenie i nie można o niej zapominać. trzeba planować ćwiczenia w dobrej dawce, można pływać spacerować, jeździć na rowerze.

Suplementacja diety

Dobre suplementy

Jeśli wiemy co należy jeść i pić trzeba się także zastanowić nad suplementacją, to bowiem ważna część naszej diety. Wybieramy takie opcje, które dostarczają elektrolity. Jeśli organizm jest silnie zakwaszony należy spożywać w dużych ilościach alkaliczną wodę.

Otoczenie

Otoczenie przede wszystkim powinno nam gwarantować takie warunki, w których będziemy czuć się komfortowo. Najważniejsza sprawa to przygotowywanie sobie takich warunków, w których nie będzie nerwów czy negatywnych emocji, ponieważ to będzie źle na nas działać.

Wyznacz sobie cel

Jeśli chcemy zmienić swoje życie powinniśmy zaplanować sobie konkretną drogę, jaką chcemy podążać. Należy wyznaczyć sobie cel, do którego należy zmierzać, np. utrata konkretnej ilości kilogramów.

Oczyszczenie od środka

Podejmując się takiego procesu oczyszczenia dbamy o nasz organizm i gwarantujemy mu warunki, dzięki którym będziemy mieli szansę poprawić stan swojego zdrowia. Oczyszczenie organizmu musi polegać na usprawnieniu jego pracy od środka, by usunąć to co nas blokuje.