Post

6 Łatwe, zdrowe desery

6 łatwych, zdrowych deserów

Sezon wakacyjny jest w pełnym rozkwicie, a postanowienia noworoczne są tuż za rogiem. Wiele osób pragnie schudnąć lub być bardziej fit, dlatego wprowadzenie małych zmian w sposobie odżywiania może okazać się bardzo pomocne. Deser może być jedną z najtrudniejszych rzeczy do ominięcia podczas przyjęć i może być również jedną z najtrudniejszych do zrobienia zdrowszych. Zdrowsze desery nie muszą być nudne lub mdłe i mogą być wykonane z produktów, które jesz na co dzień. Desery nie muszą być ekstrawaganckie, aby były satysfakcjonujące.

1. Ciemna czekolada

Nie mleczna lub biała czekolada, to musi być ciemna czekolada, i to musi być 70% lub więcej kakao. Ciemna czekolada nie ma dodanego tłuszczu i cukru z mlecznej czekolady i jest również pełna przeciwutleniaczy, które mogą pomóc organizmowi regulować hormony. Można nawet znaleźć ciemną czekoladę z unikalnymi smakami, takimi jak chipotle chilli, piwo i karmel, i grzybów i orzechów włoskich.

2. Jogurt grecki Parfait

Jogurt grecki ma dwa razy więcej białka niż zwykły jogurt i może być bardziej sycący. Spróbuj dodać do jogurtu świeże lub mrożone owoce, granolę, wiórki czekoladowe lub wiórki kokosowe, aby nadać mu dodatkowego kopa smakowego. Łącząc aromatyzowany jogurt grecki z różnymi dodatkami, masz nieskończoną ilość pomysłów na zdrowszy deser.

3. Bezcukrowa żelatyna i budyń

Żywność bez cukru dostać zły rap. Tylko dlatego, że jedzenie jest bez cukru, nie oznacza, że nie ma słodki smak do niego. Istnieje wiele smaków budyniu bez cukru, które nigdy nie zgadłbyś, że nie mają dodatku cukru. Dzięki smakom takim jak sernik i biała czekolada, na pewno znajdziesz coś, co zaspokoi Twoje słodkie pragnienie. Gotowe kubki żelatynowe ze sklepu spożywczego również stanowią świetny mrożony deser. Po zamrożeniu, masz wspaniały smak smakołyk bez cukru, aby kopać w.

4. Trail Mix

Upewnij się, że ta mieszanka szlaków ma mieszankę mieszanych orzechów, suszonych owoców i ciemnej czekolady. Jest to świetna opcja zdrowego deseru, a także ma wielką wartość odżywczą dla Ciebie.

5. Truskawkowe Shortcake

Nie zauważyłbyś, ale ten deser jest zwykle pełne tłuszczu. Można go łatwo wykorzystać jako zdrowszą opcję deserową z kilkoma tweaks. Zamiast tradycyjnych kubków shortcake, spróbuj małe kubki angel food ciasta, lub plasterki angel food ciasta. To ciasto nie ma tłuszczu i ma słodki smak, który ładnie łączy się ze świeżymi truskawkami. Zamiast ciężkiej bitej śmietany spróbuj beztłuszczowej bitej śmietany. Z tych zmian masz non-fat deser, który jest tak samo pyszne jak standard.

6. Karmelizowane banany

Prawie wszystkie owoce mogą być wykonane w pyszne desery. Gotowanie świeżych owoców sprawia, że ich smaki są bardziej intensywne i z tym silnym smaku, będziesz zadowolony z mniej. Karmelizowanie bananów jest tak proste, jak dodanie miodu i cynamonu na patelnię, dodanie plasterków banana po rozgrzaniu oleju i gotowanie przez pięć minut, aż banany będą miały chrupiącą karmelową powłokę. Możesz jeść je bez tłuszczu, z bitą śmietaną lub z masłem orzechowym na kanapce.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz