Post

Sałatka z kurczaka z ryżem kalafiorowym.

Super łatwa sałatka, która jest pożywna i smakuje wyśmienicie.

Soczewica jest niskokaloryczna, ale bogata w składniki odżywcze, takie jak wolno uwalniająca się energia, białko, witaminy i minerały, które sprawią, że będziesz zadowolony. Soczewica jest jednym z najlepszych źródeł białka roślinnego.

Jest to naprawdę łatwa sałatka, ale smakuje tak dobrze. Zdrowa sałatka, która jest idealna na lunch lub kolację, ponieważ jej przygotowanie zajmuje tylko 5 minut.

Szukasz szybkiego i pożywnego lunchu, który łatwo zjeść w podróży? Nie szukaj dalej...

Tętniąca życiem sałatka o wspaniałej mieszance smaków smakuje absolutnie wyśmienicie. Można ją jeść samodzielnie lub jako dodatek do dania głównego, więc jest to świetny przepis, który warto mieć w zanadrzu.

Granaty to pożywne superfood, pełne witamin przeciwutleniaczy, a te soczyste czerwone perełki dodają sałatce zarówno słodyczy, jak i kwasowości. Kalafior jest świetnym źródłem błonnika, fitochemikaliów i przeciwutleniaczy.

Super łatwa sałatka pełna białka, witamin i minerałów, dzięki czemu świetnie nadaje się na szybką kolację.

Freekah to młoda zielona pszenica, która została opieczona i spękana, a dzięki wczesnym zbiorom zawiera więcej składników odżywczych niż starsze ziarna. Jest bogata w błonnik i stanowi dobre źródło selenu, potasu i magnezu.